O MNIE

W 2017 roku ukończyłam architekturę wnętrz na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, a moja praca magisterska została nominowana do nagrody na najlepszy dyplom w konkursie im. Marii Dokowicz. Inspiracji projektowych szukam w otaczającym świecie, sztuce i podróżach. Jestem optymistką otwartą na wyzwania, poszukującą ciągle nowych, kreatywnych rozwiązań. Przywiązuję dużą wagę do detalu i jakości, a także funkcjonalności proponowanych rozwiązań.

Paula Bilska
Architekt wnętrz & właściciel

BILSKA STUDIO to biuro projektowe, które powstało w 2018 roku. Moje działania na rynku rozpoczęły się jednak wcześniej, bo w 2015 roku. Pracownia powstała z myślą o klientach, dla których liczy się funkcjonalność, piękno i wygoda. Najważniejszy w projekcie jest dla mnie człowiek. Dążę do tego, aby tworzyć wnętrza odpowiadające na jego potrzeby, przestrzenie w których będzie czuł się komfortowo.

Nie ograniczam się do jednego stylu, zawsze staram się wyczuć preferencje i gust klienta, aby stworzyć jak najbardziej spersonalizowany projekt. „Wnętrze szyte na miarę” to moja idea, którą wdrażam przy tworzeniu każdego wnętrza, uwzględniając potrzeby klienta oraz możliwości jakie stwarza nam dana przestrzeń.

Oferta
Kontakt