Jak pracujemy

Etap 01
Spotkanie, analiza potrzeb i bief

Jest to pierwszy i najważniejszy etap. Porozmawiajmy na żywo lub online. Na spotkaniu przeanalizujemy dokładnie Państwa wymagania, potrzeby, wizje oraz założenia finansowe. Stworzymy szczegółowy brief, który będzie naszym przewodnikiem do projektu.

Etap 02
Inwentaryzacja Aby zacząć pracę nad projektem musimy dokonać szczegółowych pomiarów wnętrza. Możliwe jest również rozpoczęcie pracy na dostarczonej przez Państwa dokumentacji.
Etap 03
Projekt koncepcyjny, wizualizacje 3D

Przedstawiamy pomysły powstałe na podstawie analizy Państwa potrzeb i upodobań w formie rzutów oraz realistycznych wizualizacji 3D.

Etap 04
Kosztorys Na podstawie zaakceptowanego projektu koncepcyjnego tworzymy kosztorys realizacji wnętrza.
Etap 05
Projekt wykonawczy Po akceptacji kosztorysu przystępujemy do wykonania projektu wykonawczego. Teczka techniczna zawiera szczegółowe rysunki dla wykonawców oraz wykaz materiałów użytych w projekcie.
Etap 06
Zamówienia oraz wykonawcy Pośredniczymy w składaniu wybranych przez Państwa zamówień oraz staramy się polecać sprawdzonych wykonawców.
Etap 07
Nadzór autorski nad realizacją Aby mieć pewność, że realizacja projektu przebiegnie pomyśle i wytyczne projektowe zostaną dobrze zrealizowane nadzorujemy wykonawców podczas pracy.
Etap 08
Finalizacja projektu Moment na który wszyscy najbardziej czekamy. Cieszymy się z realizacji projektu oraz zadowolenia naszych inwestorów.
Oferta
Kontakt